Warsztaty Legatów AA

Zdrowienie, Jedność, Służba

 

Drodzy Przyjaciele!

To po raz pierwszy tutaj w Szkocji będą organizowane pełnowymiarowe warsztaty Trzech Legatów. Pełnowymiarowe dlatego, że rozpoczną się już w piątek i potrwają do niedzieli, do obiadu. Organizatorem tych warsztatów jest Intergrupa „Polacy w Szkocji”. Osoby pracujące nad projektem programu dołożyły wielu starań oraz wykonały sporą pracę, aby cały zamysł stał się realną propozycją dla Alkoholików z całej Wielkiej Brytanii a także spoza jej granic. Organizatorzy postarali się o doświadczonych prowadzących, którzy już zapowiedzieli, że wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli aktywnie włączyć się w ich przebieg. Przedstawione tematy są naprawdę bardzo interesujące a zaproponowane podpunkty w panelach dają szansę na wcześniejsze przygotowanie się do ich omawiania.

Warsztaty odbędą się w uroczej, letniskowej wsi w Girvan.  Cena jest naprawdę zachęcająca. Więc jeśli jeszcze nie wiesz co będziesz robił w ten, drugi kwietniowy weekend to zapraszamy na warsztaty do Trochrague Guest.

Twórcy, realizatorzy oraz administratorzy tej witryny nie reprezentują nikogo poza samymi sobą. Podstawowy cel jaki nam przyświeca to dotarcie do jak najszerszej liczby osób, które mają problem z uzależnieniem. Może to ich dotyczyć osobiście bądź ich przyjaciół, znajomych czy członków rodziny.